Trsohbet sohbet tr odaları | CafeAsk.Org - Sohbet Odaları ve Chat Siteleri

CafeAsk.Org sitemiz Google.com.tr Chat , sohbet, chat odaları, chat Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir.

Sohbet

Trsohbet sohbet tr odaları

Trsohbet sohbet tr odaları

 

Trsohbet sohbet tr odaları Sohbet Chat Odaları siz değerli sohbet siteleri kullanıcılarının hizmetine yeni açılmış,

henüz iki ayımızı doldurmamış bulunuyoruz.Yeni olmamıza rağmen Rab,bime şükürler olsun

katılımcılarımızın sayısı bir hayli çoğaldı ve halende çoğalmaya devam ediyoruz.Buradan ilk önce bizleri yalnız bırakmayarak katkıları ile yanımızda olan ve halen olmaya devam eden tüm dostlara teşekkürlerimizi bir borç biliriz ve ziyaretlerinin devamını canı gönülden temenni ederiz,

cafeask.org Sohbet Chat Odaları,nın Amacı Ne?

Sitemizi faaliyete geçirmekteki amacım yıllardır sohbet chat odalarına takılırım çok arkadaşlarım dostlarım oldu hepside bir birinden değerlidir ve hep beraber takılırdık sohbet chat odalarında ve maalesef ki ufak tefek sorunlarda olsa çıkan tartışmalar haksız yere kanaldan uzaklaştırılmalar ve devamlı sohbet sitesi dolaşmak yormuştu arkadaşlarla oturup bir karar aldık kendi yerimizi açacaktık herkes onay verince

cafeask.org sohbet chat sitemizi faaliyete geçirdik hedefimiz kimseyi kırmadan incitmeden herkese adil davranarak seviyeli sohbetlerle arkadaşlık dostluk ile tam bir aile ortamı oluşturmak ve tüm dostlarımız ile bir araya toplanarak kendi mekanımızda amacımıza ulaşmış bulunuyoruz ve sohbet sitemize gelen ziyaretçilerimiz ide kendimizle bir tutarak haksızlık yapmayıp yapılması nada mu-sade etmiyoruz sitemiz çıkar için maddiyat için kurulmamış olup tamamen dostluk amaçlıdır her zamanda bu böyle olacaktır.

cafeask.org TrSohbet TrChat Odaları Hizmetleri Nelerdir?

Chat sohbet alanında hizmet veren sitemiz tüm TÜRKİYE,ye ve DÜNYA,ya kapılarını açarak insan ayırımı yapmadan gelen her kim olursa olsun saygı ile sevgi ile karşılanmaktadır ziyaretçilerimizi kaliteli hizmet ilk başta ve sonrası bedava trsohbet bedava chat sınırsız sohbet üyeliksiz sohbet şifresiz sohbet girişi mobil sohbet WEB sohbet MİRC sohbet ki mirc,lerimizde bedava olarak ana sayfamızda bulunmaktadır javasız sohbet javasız chat mobil chat. Sohbet olursa müziksiz olurmu tabi olmaz sınırsız yayınları ve anonslu dj lerimizle istek şarkılar ada yer verilen her makamdan müzikler dinleye bileceğiniz radyo odamız ve eğlence yarışma test İslam kelime çarkıfelek gibi oyun odalarımızda ise gönlünüzce vakit geçirerek eğlenebilirsiniz. Her yaştan belere bayanlara hizmet veren sitemizde seviyeli sohbetler edilerek kişilerin arayışlarındaki özel ilişkilerini karışılma maktadır dileyen sohbet genelinde dileyen ise özel odalarda ikili sohbetlerini yapabilir kimsenin özgürlüğüne karışmak gibi bir hakkı kendimizde asla bulmuyoruz.

CafeAsk.OrG TrSohbet TrChat Odaları,nın Kuralları Nelerdir?

KURALLARIMIZ

Hatırlatma kurallarımız derken kimseye eziyet yada zorluk için değil sadece ziyaretçilerimizin huzuru rahat seviyeli bir ortamda kardeşçe dostça sohbet ederek hoş zamanlar geçirmesi içindir.

1:Site ana sayfamızda kendinize ve topluma yakışır şekilde rumuz alarak sohbet odalarımıza giriş yapmanız zira uygunsuz rumuzlar oto olarak ban yemektedir.

2:Sohbet genelinde konuşmaların saygılı seviyeli hoş görü içerisinde yapılması.

3:Cinsel içerikli bel altı konuşmalar cinsel rumuz almak kesinlikle kurallara aykırıdır

4:Sitemiz üzerinde devleti siyasileri devletin başındakileri eleştirmek siyasi sohbet yasaktır.

5:Sohbet esnasında agresif tavırlar takınarak insanlar huzursuz edecek hareketler yapılmamalı

6:Toplum içerisinde bulunduğunuzu ve bayanlarında olduğunu göz önünde tutarak seviyeli sohbetlere hal ve davranışlarınıza dikkat etmeniz.

7:Özellikle bayanlara ısrarcı olmayarak nazik ve kibar davranılması.Küfür, kötü söz, hakaret: Sohbet ortamının oluştuğu bir esnada kullanıcıları kişiliğini veya üçüncü tarafları küçük düşürebilecek, hakaret sözler içeren, tehdit ve taciz edici sözler sarf etmek, itham ve imalarda bulunmak kat’iyen yasaktır. Site yöneticilerine, kanalda bulunan kullanıcılara karşı hakaret etmek ve üzerinden yersiz haksız konuşma ve diyaloglar yasaktır ve atılma ban sebebidir.

8:Büyük harf kullanımı: IRC sohbet ortamı içerisinde büyük harf bağırmayı yada şiddeti temsil etmektedir. Bazı kelimelere vurgu yapmak veya dikkati çekme amacıyla bazı kelime ve harfler büyük şekilde yazılabilir. Bütün bir cümle halinde büyük harf kullanmanız aşırıya kaçacağından dolayı yasaktır ve yapmanız halince kanaldan uzaklaştırılma sebebinizdir.

9:Sohbet odaları, pek çok farklı kültürden gelen insanların bir araya gelerek sohbet ettikleri ortak kullanılan odalardır.

.Hiç kimse bir diğerinin fikrini, düşüncesini beğenmek onaylamak durumunda değildir.

Herkes saygı kuralları çerçevesinde kalmak koşuluyla fikirlerini beyan etme hakkına sahiptir.

Herhangi birinin dini, ırkı, mezhebi vb. değerleri üzerinden tartışma ortamı yaratmak yasaktır.Saygılarımla hoş sohbetler.

KONU YAZARI
Bu haberi admin eklendi. ( Bu Yazı Cuma, Mart 24th, 2017 Tarihinde eklendi.)
YORUM ALANI
Bu haberde Yorum Yok ( Sende Yorum YAP! Yorum Yap )


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir